Home2017-07-01T09:26:48+01:00

Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty

Loading...

Dla wielu Kellys Cyklokarpaty to nie tylko wyścigi rowerowe.

Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty odbywają się w sezonie 2017 od końca kwietnia do końca września. Będziemy mieli aż 14 okazji do spotkania i… uzależnienia się od siebie

Najnowsze informacje

Wielki Finał Maratonów Rowerowych Kellys Cyklokarpaty za nami!

W ubiegłą sobotę, w Wierchomli, miał miejsce ostatni już w tym sezonie maraton rowerowy Kellys Cyklokarpaty. Dzięki malowniczej, górskiej miejscowości, urozmaiconej trasie, zarówno technicznie jak i widokowo oraz dzięki wieczornej imprezie kończącej tegoroczny cykl, [...]

Sprawdź tegoroczną kolekcję Kellys Cyklokarpaty!

Zbierz znajomych i wystartujcie w Kellys Cyklokarpaty jako drużyna!

Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty pozwalają na starty w drużynach. Nie tylko sformalizowanych. Wystarczy, że zbierzesz znajomych, zgłosicie się pod wspólną nazwą drużyny i… to wszystko!
Poznaj niektóre drużyny startujące w Kellys Cyklokarpaty

NSB Maxisport Team Rzeszów

Drużyna pochodząca z Rzeszowa,z wielkim zamiłowaniem do MTB co roku startująca w Kellys Cyklokarpatach i co roku można ich dojrzeć na podium. Trenują z pasją, co widać po uśmiechach na twarzach po przejechanym maratonie. W tym sezonie również stawiają głownie na nasz cykl Maratonów Rowerowych.

poznaj drużynę

Anywhere Bike Team

Drużyna składa się z 10 osób, jednak cały czas się rozwija. Zawodnicy trenują głównie w Krakowie i w okolicach, a sezon 2016 był ich pierwszym sezonem w Cyklokarpatach – pomimo tego, kilku osobom już udało się stanąć na podium. W sezonie 2017 będą częstymi gośćmi na Kellys Cyklokarpaty!

Poznaj drużynę

UKS PG Wojnicz

Jest to drużyna sportowa, która prowadzi między innymi zajęcia dla adeptów kolarstwa, pomagając dzieciom i młodzieży w codziennych treningach kolarskich. Aktywnie biorą udział w naszych maratonach. W sezonie 2017 pokażą jeszcze większą moc!

Poznaj drużynę

SST Lubcza

Pierwsze szlaki przecierali pod nazwą MTB Zabierzów. W ubiegłym sezonie jednak do ich drużyny dołączyło kilku nowych członków. Obecnie, ich grupa liczy 30 osób, z czego 14 startowało w naszych maratonach, zajmując miejsca na podium.

poznaj drużynę

PSK Olimpionic

Stowarzyszenie rowerowe działające od 2012 roku. Ich głównym celem jest wspólna pasja, czyli różne odmiany kolarstwa. Od szosy po MTB. W kolejnym sezonie planują startować głównie w Kellys Cyklokarpatach.

poznaj drużynę

MTB Dębica

To grupa rowerowa, utworzona na początku 2014 roku. Licząca 25 zapalonych rowerzystów, z których 12 zdecydowało się na udział w naszym cyklu maratonów. Do tej pory startowali na dystansach Hobby i Mega, zajmując 35 miejsce w klasyfikacji drużynowej OPEN.

poznaj drużynę
SPRAWDŹ WARUNKI STARTU DLA DRUŻYN

Zgłoszenia do Maratonów Rowerowych Kellys Cyklokarpaty.pl

UTWÓRZ KONTO W SYSTEMIE ZGŁOSZENIOWYM

Regulamin

Zależy nam na zadowoleniu zawodników. Zasady startu w Kellys Cyklokarpaty są bardzo proste!

Najważniejsze reguły

Wiemy, że jasne zasady są najważniejsze. Zawsze traktujemy zawodników tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani – często bowiem i nam udaje się wystartować w Kellys Cyklokarpaty.

Zobacz Regulamin

Wyniki

W Kellys Cyklokarpaty wynik otrzymujesz po przekroczeniu mety. Bezbłędnie.

Szybko i bezbłędnie

Różnie się mówi, ale my wiemy, że dla zawodnika najważniejszy jest rezultat. W Kellys Cyklokarpaty poznasz go bezpośrednio po przyjeździe na metę. Wystarczy, że odbierzesz SMS.

Zobacz Wyniki

Zdjęcia

Nasi fotografowie to mistrzowie w swojej klasie!

Najlepsze fotografie

Żadna pamiątka z wyścigu nie jest tak cenna jak zdjęcie, na którym fotograf utrwalił trud rywalizacji.  Często pierwsze zdjęcia z Kellys Cyklokarpaty pojawiają się zanim zdążysz dojechać do domu!

Zobacz Zdjęcia