Kalendarz Kellys Cyklokarpaty 2017

Kellys Cyklokarpaty – Kalendarz 2017

Miniony sezon obfitował w liczne wydarzenia w kalendarzu Cyklokarpat, przyszłoroczny będzie jeszcze bardziej intensywny. Przede wszystkim zapowiada się dużo zmian i nowości.

Kellys Cyklokarpaty wciąż się rozwijają:

W sezonie 2017 firma Kellys Bicycles zostaje sponsorem tytularnym. Popularny więc cykl maratonów będzie nosił nazwę Kellys Cyklokarpaty. Dzięki temu na każdej edycji maratonów, dla wszystkich biorących w nich udział będzie udostępnione centrum testowe rowerów z kolekcji Kellys 2017. Będą to głównie rowery XC/MTB, popularne pozycje w ofercie marki, takiej jak Stage czy Hacker.

Nowości:

W przyszłym sezonie w kalendarzu Kellys Cyklokarpaty pojawi się 14 edycji maratonów w tym aż 4 nowe lokalizacje:

– Horyniec-Zdrój, położony u progu Roztocza,

– Brzozów z trasą interwałową

– Kamionka, gdzie trasa będzie taka sama jak zeszłoroczna w Pustkowie-Osiedlu

– Rzyki w gminie Andrychów, z mocno górzystym terenem

Kellys Cyklokarpaty gwarantują nowe wyzwania i dużą dawkę adrenaliny, bez ani grama nudy. Wszystkie edycje na sezon 2017 zostały przygotowane z myślą dotarcia do kwintesencji polskiej części Karpat – tak by satysfakcję dać zarówno wytrawnym, jak i początkującym kolarzom górskim.

Start i zakończenie:

Miejsce startu kolejnego sezonu ulega zmianie. Nie będzie to już Przemyśl tylko Jasło. Natomiast zakończenie sezonu, tradycyjnie, odbędzie się dużą i uwielbianą przez wszystkich imprezą w Wierchomli.

Kellys Cyklokarpaty wychodzą naprzeciw oczekiwaniom:

W przyszłym sezonie nie zabraknie startu w Szczawnicy, który spotkał się z na tyle pozytywnym odzewem, że organizatorzy postanowili na stałe wprowadzić go do kalendarza. Nie zabraknie również popularnego startu w Kluszkowcach na największej rowerowej imprezie w Polsce – Joy Ride Bike Fest.

Rezerwacja numerów startowych:

Maratony Kellys Cyklokarpaty oferują możliwość rezerwacji numerów startowych. Wszyscy, którzy zdołali wypełnić aktywną końcem listopada ankietę, będą mogli zarezerwować numer już końcem stycznia. Cała reszta osób będzie miała taką możliwość na początku lutego w systemie Timedo, o czym organizator będzie na bieżąco informował na Facebooku.

Kalendarz startów:

Jasło 22.04

Przemyśl 29.04

Horyniec-Zdrój 13.05

Kluszkowce 22.05

Sandomierz 10.06

Brzozów 24.06

Pruchnik 01.07

Wojnicz 16.07

Koninki 29.07

Dukla 13.08

Kamionka 26.08

Rzyki 09.09

Szczawnica 23.09

Wierchomla 30.09

 

2017-04-12T11:00:54+00:00